Eas Asansör

eas asansör, mersin asansör, mersin eas, eas, Elektrikli Asansörler, Yük Asansörleri, Monsarj Asansörler, Panaromik Asansörler, Hidrolik Asansörle,Yolcu Asansörü, Hareketli Platformlar, mersin asansör firmaları, mersin yük asansörleri

Günümüz yaşam koşullarında dünyada ve Türkiye'de taşımacılığın öneminin yadsınamayacağı açıktır. Asansör taşımacılığı ise bu işin 4. sırasında yer almakta, kara taşımacılığının, denizcilik ve trenin hemen ardında gelmektedir. Asansör asla sıradan görülmeyecek bir taşımacılık sistemidir ve bunların içinde insan taşımacılığında hayati önem açısından da çok önemli bir yere sahiptir. 

Taşımacılık sektöründe en önemli unsur güvenli olmasıdır. Herşeyden önce can ve mal güvenliğinin en üst seviye de olması gerekmektedir. 

EAS Asansör olarak 1979 yılından bu yana hizmet verdiğimiz bu söktörde ilk önceliğimiz güvenli bir taşımacılığın sağlanmasıdır. 

Amacımız, insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarını emmniyetli, konforlu ve güvenilir olmasını sağlamaktır. 

Yaptığımız asansörler de bizim için önemli noklardan bir diğeri de satış sonrası hizmettir. Profesyonel ekibizle teknik bakım ve arıza takibi yapılmaktadır. 

Kurduğumuz asansörler ve ürünler ileri teknoloji olduğu için ustalarımız hem montaj hem de bakım kurslarından geçerek hizmet verilmektedir. Tüm sorunlar teknolojik cihazlarla tespit edilip işinin ehli uzmanlarca giderilmektedir. 

Yükseklere güvenle ulaşabilmeniz için EAS Asansör olarak, kentsel yaşamın akışını modern ve güvenli çözümler üretmeye devam ediyoruz.